Hyundai breidt de functionaliteit van zijn infotainmentsystemen verder uit door daarin Google Places te integreren. Deze functie is beschikbaar voor alle modellen die zijn uitgerust met het ccNC-infotainmentsysteem (connected car Navigation Cockpit) en voorzien van de nieuwste software-update. Dit geldt onder meer voor de KONA, de nieuwe SANTA FE, de nieuwe TUCSON, de vernieuwde IONIQ 5 en IONIQ 5 N en de nieuwe IONIQ 9. De uitrol van Google Places is in juni 2025 gestart – ook voor reeds geleverde auto’s.
Meer zoekgemak en uitgebreidere informatie
Met Google Places is het navigatiesysteem aanzienlijk gebruiksvriendelijker en veelzijdiger. De dienst biedt toegang tot een zeer uitgebreide adressendatabase met talloze points of interest (POI’s), inclusief extra informatie als openingstijden, beschrijvingen en foto’s. De invoer van de bestemming gaat sneller en intuïtiever dankzij krachtige automatische aanvulling en suggesties, en verbeterde vrije tekstzoekfuncties.
Een krachtigere navigatie-ervaring
Door de integratie van Google Places profiteren Hyundai-rijders van uitgebreide locatiegegevens van Google, met meer dan 200 miljoen locaties wereldwijd. Tijdens het invoeren van een adres verschijnen realtime suggesties. De dienst toont bovendien uitgebreide omschrijvingen, beoordelingen, filters en merklijsten, wat het eenvoudiger maakt om restaurants, bezienswaardigheden en bedrijven te vinden.
Verdere uitbreiding van samenwerking met Google
Hyundai en Google hebben hun samenwerking de afgelopen jaren voortdurend uitgebreid, met als doel navigatie- en infotainmentoplossingen naar een hoger niveau te tillen. Beide bedrijven zijn van plan deze samenwerking in de toekomst voort te zetten.
Facebook reacties